Son dakika haberleri

Son beş günün gerginliği uçtu gitti.
Her şey yolunda. Gelişim, içinde olduğu haftadan daha ileride. İki el, iki kol, ayaklar hepsi tamam.  Parmaklar bile sayılabiliyor:)) Göbek oldukça dombili.  Kalp atımı düzenli. Doktorumuzun bu hafta bakması gereken ense kalınlığı ölçüsü, burun kemiği hepsi normal. Yarın kan tahlilleri var. Bir sonraki görüşme 17. haftada. Ama çok meraklanırsam iki hafta sonra cinsiyet için de gidebilirmişiz. Her şeye rağmen inatla büyümeye devam ediyormuş.

Geçen sefer bisiklet çevirir gibiydi şimdi yattığı yerde hopluyor. İlk karşılaşma anında el sallamaya benzer hareketler, sonra elleriyle yüzünü gizleme. Abi kardeş bakışma:))

Bunlar bebişteki değişiklikler. Ben de ise kilo aynı ama göbek için aynı şey söz konusu değil. Pantolonlarla birer birer vedalaşılıyor. İnişli çıkışlı bir ruhsal durum söz konusu. Aşırı mutluluklar, aşırı üzüntüler... Bulantı yok ama çok gülersem daha beteri olabiliyor. O da hep telefonlarda kankitoya denk geliyor:P

Haftaya gidilecek seyehat için bir takım kısıtlamar var. Örneğin soslu makarna yok. "Ama doktorcum son bir aydır hayalini kurduğum makarnalar sossuz yenmez ki:((" Yemek içmekle ilgili tüm hayaller suya düştü. El sıkışmak, fazla yakın temas yok. Bol maske, hijyen araç gereçleri... Dünkü listeye göre İtalya'da görülen  vaka sayısı, bir. Bana yaklaşanı, üzerime hapşuranı, dokunanı hatta yan gözle bakanı bile  affetmem, ona göre.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !